Deel dit artikel via: Facebook Twitter Pinterest
In september besloot Landal GreenParks om het failliete Hof van Saksen over te nemen, maar zonder de boekingen die er voor het park waren gemaakt, want die kwamen te vervallen. Dat betekende dus dat er voor de herfstvakantie nog nul reserveringen waren. Tijd voor actie, via Twitter!
Commercieel directeur van Landal GreenParks, Bas Hoogland, besloot na overname van de Hof van Saksen om met zijn persoonlijke Twitter account te gaan berichten over het feit dat de Hof van Saksen kon worden geboekt. Het werd een succes: in korte tijd werd op grote schaal bekend dat het vakantiepark Hof van Saksen weer zou worden geopend.
Mensen werden aangespoord om de tweets van Bas Hoogland te retweeten en daarmee kans te maken op een gratis verblijf tijdens de herfstvakantie, uiteraard in het te heropenen vakantiepark. De actie liep slechts drie dagen maar heeft wel tot meer dan 1.000 boekingen geleid. Succesvol dus!
Deel dit artikel via: Facebook Twitter Pinterest
De Parkvakanties redactie onder leiding van Suzanne van Duijn. Boordevol vakantiepark inspiratie, ervaringen, tips, nieuws & méér. Wij ♥ van vakantieparken!
NU: LAST MINUTE WEG 💥 BIJ LANDAL 👉 BEKIJK DEALS