Deel dit artikel via: Facebook Twitter Pinterest
Bij Landal GreenParks staan deze zomer negen parken in het teken van Right To Play. Right To Play is een internationale organisatie die zich inzet voor de rechten van kinderen en dan in het bijzonder het recht dat ieder kind heeft op spelen en het beoefenen van sport. Right To Play is namelijk van mening dat dit onmisbare elementen zijn in de ontwikkeling van een kind.
Landal GreenParks werkt tijdens deze sportzomer fanatiek mee aan de doelstellingen van Right To Play, door onder het motto ‘Doe mee en steun Right To Play!’ allerlei extra activiteiten te organiseren op de vakantieparken. De activiteiten zijn toegankelijk voor jong en oud.
Wat kun je verwachten? Nou, je loopt kans om zomaar ineens les te krijgen van een van je favoriete sporthelden. Topsporters als Raemon Sluiter, Sybren Jansma en de dames van het Nederlands Softbal Team geven op verschillende plaatsen in het land diverse clinics.
Deel dit artikel via: Facebook Twitter Pinterest
De Parkvakanties redactie onder leiding van Suzanne van Duijn. Boordevol vakantiepark inspiratie, ervaringen, tips, nieuws & méér. Wij ♥ van vakantieparken!
NU: LAST MINUTE WEG 💥 BIJ LANDAL 👉 BEKIJK DEALS