Deel dit artikel via: Facebook Twitter Pinterest
Landal De Reeuwijkse Plassen is een héérlijk vakantiepark middenin het Groene Hart. Het park is schitterend gelegen aan het water, ligt vlakbij Gouda en heeft prima faciliteiten, zoals een overdekt zwembad en een goed restaurant. Overnachten in de mooie waterwoningen is een traktatie!
Bij het dorpje Reeuwijk - onder de rook van Gouda - vind je het nieuwe vakantiepark Landal De Reeuwijkse Plassen. Een oase van rust midden in de Randstad en bovendien een geweldig mooi waterrijk park! Alle woningen op het park liggen namelijk aan het water en vanuit het park kun je zo de Reeuwijkse Plassen op varen. Ook fijn: Landal De Reeuwijkse Plassen is bovendien een duurzaam vakantiepark. Los van de watterrijke en groene omgeving kun je je op het park ook prima vermaken. Huur een waterfiets, neem een plons in het zwembad of neem de kinderen mee naar het avontureneiland. Bekijk ons filmpje voor een sfeerimpressie van dit fijne park.
Landal De Reeuwijkse Plassen heeft ons in positieve zin weten te verrassen. Wat een leuk park middenin de Randstad is dit zeg! Zodra je het park op rijdt zie je de mooie waterwoningen al staan. Stuk voor stuk prachtige huizen. Wij verbleven zelf in een 6-persoonskinderwoning 6CK2, gelegen aan een autovrij kindereiland. Ideaal, want dit eiland is ook nog eens omheind dus de kinderen konden perfect spelen in het speeltuintje midden op het eiland. Verder was het huis ook écht mooi. Modern en stijlvol, maar toch ook weer gezellig ingericht met gave houten afwerkingen en meubels. Absoluut een pluspunt vonden wij! Ook de andere huizen - van een 2-persoonswaterwoning en een 4-persoonswaterwoning tot maar liefst woningen voor 12 of 20 personen - zagen er zeer goed uit.
Landal De Reeuwijkse Plassen is niet een park met een gigantische hoeveelheid faciliteiten en activiteiten, maar zeker meer dan voldoende om je - een weekend of langer - te vermaken. Het eenvoudige zwembad - met peuterbad - is bijvoorbeeld lekker om een plons in te nemen. In de zomer kun je trouwens ook naar het iets verderop gelegen recreatiestrand gaan om lekker te zwemmen in de Reeuwijkse Plassen.
Verder is er voor kinderen een gaaf avonturen speeleiland buiten en binnen een eenvoudige speelzolder. Een Bollo-huisje is ook op het park te vinden en natuurlijk is Bollo er zelf ook om met de kinderen te dansen, knutselen of andere leuke dingen te doen.
Wat wij ook een groot pluspunt vonden aan De Reeuwijkse Plassen is het restaurant. Restaurant Mercatu serveert goede gerechten en is - net als de vakantiehuizen - erg mooi ingericht. De naastgelegen IJssalon - met ambachtelijk ijs - is ook niet verkeerd natuurlijk. ;)
De omgeving is ook het ontdekken waard. De Reeuwijkse Plassen kun je op door een electroboot, SUP of kano te huren, maar je kunt natuurlijk ook een fiets huren. Wandel of fiets langs het water, de rietkragen en de weilanden met pittoreske boerderijen. Ook is Gouda - nog geen 7 kilometer verderop - met natuurlijk de beroemde kaasmarkt een bezoek waard. Wij bezochten Gouda zelf ook en vonden het een geweldig leuk stadje!
Enfin, je raadt het al: wij kunnen Landal De Reeuwijkse Plassen zeker aanraden!
Méér info & boeken → Bezoek de Landal De Reeuwijkse Plassen pagina voor meer informatie, foto's, prijzen en de beschikbaarheid.
Deel dit artikel via: Facebook Twitter Pinterest
Beoordeling Landal De Reeuwijkse Plassen 6,616 ervaringen
Laurens — 1979. Oprichter van Parkvakanties. Sport graag veel: wielrennen óf schaatsen. Drinkt: groene thee mango & kokos. Eet: veganistisch. Vakantie = avontuur met het gezin, ver weg of dichtbij!
NU: LAST MINUTE WEG 💥 BIJ LANDAL 👉 BEKIJK DEALS