Op Bispinger Heide vlakbij Hamburg genieten jong en oud. Uw kinderen vermaken zich op een van de vele speelplaatsen en de kinderboerderij. Uiteraard mag een mooie kanotocht op het park niet ontbreken!
Vrijdag teruggekomen van Center Parcs Bispinger Heide. Huisje was schoon, incl. bubbelbad, stoomdouche en sauna. Baluba was erg leuk voor ons mannetje van 3 jaar en het zwembad blijft natuurlijk de absolute topper!
– S. Hullevolk
Het Duitse Center Parcs Bispinger Heide biedt de ideale mix van actie en ontspanning voor het hele gezin. Zwemparadijs Aqua Mundo blijft de absolute favoriet voor velen. Het is onmogelijk om hier géén waterpret te beleven. Raft op de wildwaterbaan of doe mee met een aqua workout. Buiten springen tieners van de Tower Jump en doe je een wedstrijdje wie het eerste bullseye raakt tijdens het boogschieten. Meedoen met de Laser Battle is ook cool! In het indoor speelparadijs Baluba maken je kids nieuwe vriendjes en kruipen ze tijdens ‘Wannabe-activiteiten’ in de huid van een boer, een model of een geheim Agent. Dolle pret verzekerd! Ook in de omgeving is vanalles te beleven. Zo ligt wereldstad Hamburg vlakbij en kan je heerlijk de hort op in de uitgestrekte Lüneburger heide. Bij thuiskomst nog even ontspannen? Dat kan in de spa! In onder andere de floating room en het Turks stoombad laat je alle spanning je lijf verlaten en laad je op voor een nieuwe dag.
De reviews van Center Parcs Bispinger Heide zijn gemaakt door Parkvakanties bezoekers, gebaseerd op hun ervaringen tijdens het verblijf in dit vakantiepark.
Wist je dat je bij Center Parcs in een boomhut kunt overnachten? Yep. Een héle bijzondere overnachting voor jong en oud! Lees verder