De Laacher See is een schitterend vulkaanmeer midden in de Duitse Eifel. En wat een vakantie bij de Laacher See nog fantastischer maakt, is een verblijf bij de camping van RCN Laacher See dat direct aan het meer gelegen is. Wat een prachtplek om in een safaritent te overnachten!
De kinderen hebben genoten van de speeltoestellen op de camping. Het Kruimelpadavontuur met Alex Avontuur en Speurhond Sammy waren ook een groot succes!
– Familie Ter Horst
Op het park van RCN Laacher See ga je vast en zeker genieten. Zo is er voor de kinderen een Nederlandstalig animatieteam die in de zomermaanden allerlei leuke activiteiten en evenementen organiseert. Je kunt op het park minigolfen en de ligweide ligt direct aan het meer. Er zijn verschillende speeltoestellen en bij het voetbalveld kun je een balletje trappen. Wil je in de omgeving wat leuks ondernemen? Een bezoek aan de mooie Abdij Maria Laach mag absoluut niet ontbreken. De Benedictijnenabdij werd in de Romaanse stijl gebouwd en binnen kun je 16e-eeuwse muurschilderingen gaan bewonderen. Met je kinderen is het leuk het Steinerlebnispfad te volgen achter de abdij. Of neem een kijkje bij het Mais Labyrint en probeer de uitgang te zoeken. En bij het Deutsches Vulkanmuseum Lava-Dome leer je meer over het vulkanische gebergte en de geschiedenis van deze unieke omgeving. Na een dag in de buitenlucht kun je bij de brasserie Blockhaus Laacher See een heerlijk hapje eten en je kunt hier genieten van de traditionele keuken. Vanaf het terras heb je een waanzinnig uitzicht over het kratermeer en je kunt de zon langzaam het meer in zien zakken. Wat was dat een mooie dag!
De reviews van RCN Laacher See zijn gemaakt door Parkvakanties bezoekers, gebaseerd op hun ervaringen tijdens het verblijf in dit vakantiepark.