Landal De Strabrechtse Vennen

Landal De Strabrechtse Vennen

Een vakantie in de Noord-Brabantse natuur? Bij Landal De Strabrechtse Vennen zit je perfect! Met tiny houses of luxueuze villa’s direct aan het water is het volop genieten. Bovendien is er in de omgeving van Someren genoeg te beleven voor een heerlijke vakantie.

We zijn helemaal in de watten gelegd bij de Strabrechtse Vennen. En wat is de omgeving hier mooi zeg! Graag weer.
– Geert-Jan, Mabel en kinderen

Het vakantiepark De Strabrechtse Vennen grenst pal aan het recreatiegebied De Heihorsten, een plek waar je volop kunt wandelen en fietsen. De Strabrechtse heide staat in de zomer prachtig in bloei en bij Keelven lopen schitterende routes langs het water. Ook het Nationaal Park de Groote Peel ligt om de hoek. Hier geniet je van bossen, heide en vennen. En voor het mooiste uitzicht beklim je natuurlijk één van de uitkijktorens! Someren is een knusse plaats met een aantal gezellige restaurantjes. Maar ook op het park kun je verrukkelijk eten. En het uitzicht vanaf het panoramaterras is wel heel erg mooi! Bovendien kun je uitgebreid koken, want de minimarkt heeft iedere dag verse ingrediënten in de aanbieding. Overdag kun je allerlei leuke activiteiten ondernemen. Zo kun je een uitdaging aangaan bij de klimmuur, maar ook het overdekte zwembad bezoeken. Als de zon schijnt is het recreatiemeer natuurlijk fantastisch. Gooi je hengel uit of neem een frisse duik! Daarnaast is er een padelbaan, en in de buurt is een golfbaan te vinden. Wil je een dagje eropuit? De Belgische grens ligt maar 22 kilometer verwijderd van het park, en ook Roermond en Eindhoven liggen binnen handbereik. Zo is een vakantie bij de Strabrechtse Vennen snel gevuld!


  • Nieuw vakantiepark
  • Luxe huizen rondom recreatiemeer
  • Overdekt zwembad
Aanbieder
Landal

Faciliteiten

Algemeen

  • Huisdiervriendelijk
  • Kindvriendelijk
  • Luxe
  • Nieuw
  • Vismogelijkheden
  • Duurzaam

Faciliteiten in Landal De Strabrechtse Vennen

  • Binnenzwembad
  • Natuurlijk zwemwater
  • Sportvelden
  • Binnenspeeltuin
  • Buitenspeeltuin
  • Restaurant
  • Snackbar
  • Café / Bar
  • Boodschappenservice
  • Ontbijtservice
  • Parkwinkel
  • Internet
  • Fietsverhuur
  • Kinderbad
  • Laadpaal voor elektrische auto
  • Padelbaan

Accommodaties

Landal De Strabrechtse Vennen biedt ook de nodige ontspanning aan en er zijn twee soorten accommodaties te huur. Zo kun je in een knusse tiny house direct aan het water overnachten. Het strand bij de beachlodges is zelfs enkel beschikbaar voor diegene die een tiny house huren! Je kunt hier met maximaal 4 personen overnachten en de inrichting is bijzonder sfeervol. Het past helemaal bij de natuur! Buiten maak je gebruik van een mooi terras. Daarnaast zijn er 4- tot 20-persoonsvilla's in de verhuur. Ook deze staan verspreid rondom de waterpartijen en de natuur is nooit ver weg! Er zijn bovendien luxe-uitvoeringen met een sauna of een luxueus ligbad met bubbels. Je hebt de keuze uit een comfort, luxe en extra luxe villa. Dat wordt genieten!
Bekijk alle accommodaties

Reserveringsinformatie voor Landal De Strabrechtse Vennen

Je kunt Landal De Strabrechtse Vennen op verschillende manieren boeken. De website van het vakantiepark zelf heeft het meeste aanbod, inclusief last-minutes. Touroperators die Landal De Strabrechtse Vennen ook aanbieden, hebben geregeld scherpe aanbiedingen.
Prijzen & beschikbaarheid  

Plattegrond voor Landal De Strabrechtse Vennen

Hier kun je het plattegrond voor Landal De Strabrechtse Vennen downloaden.
Download parkplattegrond

Landal De Strabrechtse Vennen ervaringen

5.2
40 ervaringen
Algemeen
4.8
Ligging van het park
6
Faciliteiten op het park
4.7
De accommodatie
5.5
Service
5.1
Eetgelegenheden
5.2
Kindvriendelijkheid
5.1

40 Ervaringen met Landal De Strabrechtse Vennen

De Cock Wendy

Mooie en propere huisjes.

11 April 2025
8,0
Mooie en propere huisjes. Rustig park, vrij nieuw. Niks negatief op aan te merken. Ik begrijp de negatieve reacties niet. Voor herhaling vatbaar!

Joep Pallen

'Vliegvakantie'

08 April 2025
4,6
Op het park stikt het van de dikke strontvliegen. Heel goor. Hypotheek opnemen om hout voor hottub in te kopen, omdat het anders niet werkt. Kleine tuinen, dicht op elkander staande huizen. Niet heel schoon. Receptiegebouw ziet er nu al niet meer uit. Denk dat park heel snel extreem verouderd, waardoor er van sprankje elan spoedig niets meer over is. Landal is ook niet meer wat het geweest is. Allemaal snel veel geld verdienen en niet bezig met klantenbinding. Volgende keer gaan we weer op een echte vliegvakantie!

Petra

Onbekend persoon in ons vakantiehuisje Landal Strabrechtse Vennen

27 March 2025
5,0
Op een moment tijdens onze vakantie liepen wij vanuit de woonkamer de gang in en troffen daar plotseling een onbekend persoon in ons huisje. Dit veroorzaakte een enorme schrikreactie. Zonder iets te zeggen verliet deze persoon direct de woning. Later bleek dat het om een glazenwasser ging,Wij hebben dit voorval direct gemeld bij de receptie, waar het een beetje werd weggewuifd, terwijl wij ons door deze situatie toch wel bedreigd en onveilig voelden. Het is onacceptabel dat onbevoegden zomaar een accommodatie kunnen betreden, zeker zonder zich kenbaar te maken. Daarnaast sprak deze persoon geen Nederlands en heeft hij op geen enkele manier duidelijk gemaakt wie hij was of waarom hij binnenkwam. Dit gaf ons een erg onveilig gevoel gedurende de rest van onze vakantie. Wat dit incident nog zorgwekkender maakt, is dat blijkbaar externe personen toegang hebben tot alle huisjes via een masterkey. Dit betekent dat als je niet in je huisje bent, onbevoegden zomaar naar binnen kunnen en potentieel door persoonlijke eigendommen kunnen snuffelen. Dit is een zeer kwalijke zaak en geeft absoluut geen veilig gevoel. Wij hadden verwacht dat de toegang tot de huisjes beter beveiligd zou zijn en dat er striktere protocollen zouden zijn voor externe krachten die op het park werken. Daarnaast willen wij benadrukken dat we gelukkig fatsoenlijk gekleed waren op het moment dat deze persoon binnenkwam. Maar het idee dat wij bijvoorbeeld net uit de sauna hadden kunnen komen of ons aan het omkleden waren, maakt dit incident des te verontrustender. Het voelt erg ongemakkelijk en ongepast dat er op deze manier geen enkele privacy gewaarborgd is binnen de accommodaties.
Daarnaast was de accomodatie ook nog eens zeer slecht schoongemaakt. Na een officiële klacht hoef je van Landal verder niks te verwachten. Er wordt op geen enkele wijze ook maar iets gecompenseerd wat de zeer vervelende ervaring op dit park ook maar enigzins kan verzachten. Conclusie: Ga hier niet heen!!

Lisette

Waardeloos park niet Landalwaardig

25 February 2025
4,9
Van aankomst tot vertrek teleurstellend. Huisje vies, omgeving park slordig. Receptie mag de naam receptie niet hebben zo klein en inefficiënt. Waardeloze manager. Voor kids is er nauwelijks iets en gevaarlijk met al dat water. Zwembad klein, weinig kleedruimte en vies, omdat er gewoon te weinig wordt schoongemaakt. Restaurant is niet van Landal en het park. In- en uitchecken is niet meer van deze tijd. Nee dit park gaat geen hoogvlieger worden dat komt omdat het niet van Landal is maar van de VVE.

Lulu Kipstra

Geen fijn park. Niet schoon. Niet Landal-waardig

03 February 2025
3,4
General manager doet niets met klachten. Mensen aan receptie gefrustreerd. Veel vliegen en stank. Receptiegebouw is niet af. Sfeer van de DDR.

Joris

Verschrikkelijk park

18 November 2024
4,9
Reeds bij aankomst denk je wat is dit hier! Enkel positief is de ligging die is goed maar de huisjes worden duidelijk niet onderhouden! Vuil bij aankomst, stofzuiger niet geledigd, ramen vol strepen en afdrukken van handanalyse, stof op de grond, glas onder bed ... kan nog even doorgaan!
Service ook beneden alle peil! Receptie bijna niet bereikbaar laat staan het noodnummer! Een schande dat dit park bij landal hoort! Jammer kan ik de foto's van de vuiligheid niet plaatsen!

nicole

Fantastische gezinsvakantie

06 November 2024
9,4
Wij hebben ontzettend genoten van ons verblijf bij Landal De Strabrechtse Vennen! Samen met mijn man en onze tienerdochter verbleven we in een ruime, comfortabele accommodatie met een prachtig uitzicht op het water. Alles was netjes en ruim opgezet, waardoor we meteen in de vakantiestemming kwamen.

Het restaurant op het park was een absolute aanrader! We hebben daar meerdere keren heerlijk gegeten, en vooral de tonijn was om van te smullen – echt een must-try! Het personeel was bovendien ontzettend vriendelijk en zorgde ervoor dat we ons helemaal thuis voelden. De gastvrijheid gaf onze vakantie net dat beetje extra.

Een ander groot pluspunt is de locatie: je zit midden in de prachtige natuur, maar ook dichtbij Eindhoven, ideaal voor een gezellig dagje uit. Zo konden we perfect afwisselen tussen ontspanning in de natuur en een dagje stad, iets wat voor ons en onze dochter de perfecte combinatie bleek.
Wij komen zeker nog eens terug!

Gina

Wat een slechte customer service

27 October 2024
2,3
Park op zich heel leuk maar wat een waardeloze midweek achter de rug.
Slechte schoonmaak. Al ben ik dat wel gewend op de parken dus dat calculeer ik al in dat ik eerst zelf moet schoonmaken.
Verwarming deed het niet, gemeld. Zou gemaakt worden. ‘s middags weer gemeld. Monteur weer gekomen, kreeg het niet voor elkaar dus bedrijf buitenshuis moeten inschakelen. Deze konden pas de volgende dag. Eind van die dag kwamen ze. Twee dagen monteurs over de vloer.
Twee dagen verplicht het huisje moeten ontvluchten omdat het te koud was om binnen stil te zitten. En ik kwam om te schrijven. Niet gelukt.
Als dan tweederde van je vakantie in het water is gevallen dan verwacht je daar een reële vergoeding voor. Wat heb ik als voorstel gekregen een giftcard van €50, te besteden bij Landal.
Uitleg dit was zo’n 20% van het nettobedrag. Echt belachelijk.
Dat is net zoiets als dat ik online een trui koop van €50 en daar blijkt een gat in de mouw te zitten. Breng hem terug naar de winkel en dan zeggen zij: Vervelend voor u mevrouw. Even kijken de mouw is zo’n beetje één vierde van de trui minus de btw. Alstublieft hier heeft u een tegoedbon van €10. Aardig van ons hè.
Jaren trouwe klant van Landal en Roompot geweest. Nooit eerder een klacht ingediend. Niet bij de lekkage op de Sallandse heuvelrug, niet bij de niet verschoonde bedden op de Veerse kreek en als ik dan een keer wat meld, krijg je deze reactie.
Duidelijk dat het ze alleen maar gaat om geld binnenharken en niet om tevreden klanten.

Deel jouw parkervaring

Deel jouw ervaring met Landal De Strabrechtse Vennen

Plaats beoordeling

De reviews van Landal De Strabrechtse Vennen zijn gemaakt door Parkvakanties bezoekers, gebaseerd op hun ervaringen tijdens het verblijf in dit vakantiepark.

Landal De Strabrechtse Vennen blogs

Brabant heeft twee fonkelnieuwe Landal parken en zó zien ze er uit (Foto's)

Brabant heeft twee fonkelnieuwe Landal parken en zó zien ze er uit (Foto's)

In het altijd mooie Noord-Brabant zijn maar liefst twee nieuwe Landal bestemmingen toegevoegd. Temidden van de Brabantse natuur heeft zowel vakantiepark Landal Klein Oisterwijk als Landal…  Lees verder

Landal Strabrechtse Vennen: Nieuw Landal-park in Someren (Noord-Brabant)

Landal Strabrechtse Vennen: Nieuw Landal-park in Someren (Noord-Brabant)

Landal Strabrechtse Vennen is hèt nieuwste vakantiepark van Landal in Someren, midden in de Noord-Brabantse natuur. Verblijf in één van de luxe vakantiewoningen of toffe…  Lees verder

Uitjes in de omgeving

Dierenrijk

Dierentuinen
6 km

Nationaal Park De Groote Peel

Nationale parken
7 km

Klimrijk De Buitenjan

Attractieparken
12 km

Familiepark Aquabest

Attractieparken
13 km

Attractiepark Toverland

Attractieparken
14 km

BestZoo

Dierentuinen
15 km

Zoo Parc Overloon

Dierentuinen
18 km

BillyBird Park

Attractieparken
21 km

Speelpark Klein Zwitserland

Attractieparken
22 km

Nationaal Park De Maasduinen

Nationale parken
23 km

Nationaal Park De Meinweg

Nationale parken
24 km

Speelland Beekse Bergen

Attractieparken
25 km

Safaripark Beekse Bergen

Dierentuinen
25 km

Dierenpark de Oliemeulen

Dierentuinen
29 km